Pěvecký sbor Mille Domi byl založen r. 2006 mladými lidmi pocházejícími z maďarské oblasti Slovenska, jejichž většina se v minulosti již věnovala sborovému zpěvu. Jeho první vedoucí byla Noémi Bodnár.

V uplynulých letech soubor doznal několika změn. R. 2008 přijal název MILLE DOMI, poukazující na mnohověžatou Prahu, a ve svém působení pokračoval za podpory Maďarského reformovaného misijního sboru v Praze a Svazu Maďarů žijících v českých zemích.

Pod vedením Krisztiny Simon Szabó repertoár sboru byl dál obohacován, k dílům s církevní tematikou byly zařazeny jak skladby laděné v lehčím duchu, tak středověké, renesanční melodie, spirituály a v neposlední řadě i svižné maďarské písně.

Sbor je častým hostem kulturních programů pořádaných Svazem Maďarů žijících v českých zemích, zazpíval také seniorům Domova sociální péče Hagibor, zúčastnil se slavnostního díkuvzdání u příležitosti vzniku Ústavodárného synodu Maďarské reformované církve v Debrecenu.

Dalším mezníkem v životě Mille Domi byl rok 2013, kdy ve vedení sboru Krisztinu Simon Szabó vystřídala Zsófia Major. Členové sboru se zčásti obměnili a byl rozšířen repertoár. V květnu 2014 sbor absolvoval úspěšný koncert pro maďarské publikum v Praze, na němž natáčela i maďarská televize Duna TV. Na podzim r. 2015 členové sboru navštívili sikulskou oblast Sedmihradska, kde se zúčastnili X. Festivalu pěveckých sborů Ference Balázse.

Podrobnější informace o vedoucích a členech sboru se dočtete v kapitole Členové sboru.